Burada bir konuşma yapan Galatasaray Lideri Dursun Özbek, “Bugün futbol grubumuzun yuvasında, Florya’dayız. Mustafa Kemal Atatürk’ün emanet ettiği Cumhuriyet’in 100. yılında şampiyon olmanın gururu ve memnunluğu ile buradayız. Divan başkanlığımıza, toplantımızı burada düzenledikleri için teşekkür ederim. Bugün değerli teşekkürü de divan konseyi üyelerime ayırmak istiyorum. Seçildiğimiz günden beri divan toplantılarına ne kadar ehemmiyet verdiğimi bildiğinizi düşünüyorum. Ben ve arkadaşlarım için burada konuşulan her husus, her yapan tenkit, daima teklif çok kıymetliydi. Biz burada konuştuk, tartıştık ve en hakikat yolu bulmaya çalıştık. Bence tüm topluluğumuza örnek olmayı da başardık. Bunun için hepinize teşekkür ediyorum. Büyük bir teşekkürü de şampiyonluk yolunda, rakiplerle yapılan uğraşta hiçbir vakit bizi yalnız bırakmayan taraftarlarıma gönderiyorum. Onların katkısı da çok büyük. Dönem başından beri stadımız daima dolu oynadık. Taraftarlarımızın teveccühü ile bugün rekor sayıda Ali Sami Yen’de maçlarımıza devam ediyoruz. Bunun artacağını da düşünüyorum. Ayrıyeten yapmaya çalıştığımız sevgi ikliminin kıymetli modüllerinden birisinin de bu toplantılar olduğunu belirtmek istiyorum. Umuyorum bu formda devam edip, Galatasarayımız için en doğrusunu birlikte yapmaya devam edeceğiz. Galatasaray’ı çocuklarımıza ve torunlarımıza gurur duyduğumuz bir biçimde bırakacağımıza yürekten inanıyorum. Sırada kurucumuz Ali Sami Yen’in koyduğu maksat, ‘Türk olmayan ekipleri yenmek’ var. Yaşasın Galatasaray” diye konuştu.
Yönetim Heyeti Muhasip Üyesi Levent Yaz da mali mevzularla ilgili sunum gerçekleştirdi.
Toplantının akabinde sarı-kırmızılı üyeler, tesislerde organize edilen mangal partisiyle Üstün Lig şampiyonluğunu kutladı.