Erkan Koca, yaptığı açıklamada, “Bizim grubumuzdan 3 grup küme düştü, yan kümeden 2 kadro, başka kümeden 1 ekip küme düşürüldü. Biz bunun haksızlık olduğunu lisana getirdik. Lig bitince çabamızı masada sürdürmeye devam ettik. Küme düşen grubun liderleri ile bir dilekçe hazırlayıp TFF’ye sunduk. Muhteşem Lig, kulüpler birliği ile görüştük ve gündeme getirmelerini sağladık. Bu hafta kararın açıklanacağını düşünüyorum. Küme düşmenin kaldırılmasını istiyoruz” dedi.
![blank](https://ozelgundem.com/wp-content/plugins/wp-fastest-cache-premium/pro/images/blank.gif)
Kalıcı gelire kıymet verilecek
Eskişehirspor’un daha güçlü kulüp olması için sistem değişikliği yaparak kalıcı gelirlerin sayısını artıracaklarının altını çizen Erkan Koca, “Tesislerimizde imali süren tesisin yanına 2 halı saha yapılacak. Burasını 10 yıllığına kiralamak isteyenler var. Güzel de fiyat veriyorlar. Lakin biz artık kalıcı gelirlere yönelmek istiyoruz. Sıcak para çabucak harcanabiliyor. Günü kurtarmak yerine geleceği kurtaracağız” dedi.