Üç efsane ismin buluşmasıyla ilgili paylaşım Fatih Terim’den geldi. Terim, toplumsal medya hesabından paylaştığı görüntüyü; “Takım arkadaşlarım, meslektaşlarım, 50 yıllık dostlarım… Türkiye’nin kuzeyinden, güneyinden ve batısından gelerek birebir amaç için ömrünü ülke futboluna adayan üç dost yine bir ortada olmak çok hoştu.” sözleriyle paylaştı.
Bu gönderiyi Instagram’da gör
Fatih TERİM (@fatihterim)’in paylaştığı bir gönderi