Süper Lig’de Fenerbahçe’yi 3-0 mağlup eden Galatasaray’da teknik yönetici Okan Buruk, maç sonunda açıklamalarda bulundu.
İşte Okan Buruk’un kelamları;
Teknik yönetici olarak Galatasaray’da birinci kupam, toplamı hatırlamıyorum… Galatasaray’ın kazandığı her kupa bedelli. 2023’te 23. şampiyonluk. 3-0’lık bir galibiyetle bitirdik, etkileyici bir oyun oynadık.
İKİNCİLİK YARIŞI DEVAM EDİYOR
Bugün de, dönemin geri kalanında da uygun olan kazandı. Ancak yeniden söylüyorum hem Fenerbahçe hem Beşiktaş âlâ şeyler yaptı, orada bir ikincilik yarışı devam ediyor.
İYİ OLAN KAZANDI
İyi olan kazandı. Beşiktaş ve Fenerbahçe de puan ortalamasıyla başarılıydı. Onlar da ikincilik çabası veriyor. Galatasaray olarak Türk futboluna katkı yaptık. Hoş bir dönemi, hoş bir müsabakayla bitirdik. Hak eden dönemi kazandı!