Demirören Haber Ajansı’na açıklamalarda bulunan Göksel Gümüşdağ, “Sezona hayli erken başlayıp çok geç bitirdik. Güç bir dönem oldu. Avrupa’da son 16’ya kaldık, lig maçları ve Türkiye Kupası’nda da finale kadar geldik. Ligi daha düzgün yerde bitirmek isterdik. Orada dalgalanmalar yaşadık. Epeyce ağır ve ağır maçlar geçirdik. Onun da tesiri oldu. Buna karşın kupada finale kadar çıktık. Finalde ise Fenerbahçe kupayı haketti. Birinci yarı durumumuzun olmadığı bir oyun oynadık. Fenerbahçe’yi tebrik ederim. Oyuncu kardeşlerimizin de uygun bir tatil geçirip yeni döneme hazırlanmalarını bekliyoruz. Kupa finalini oynarken doğal olarak kupayı kaldırmak istiyorsunuz lakin kupayı kaldıracak bir oyun da oynamadık” dedi.
“DETAYLARDA BOĞULDUK”
Gereken dersleri çıkaracaklarını belirten Gümüşdağ, “Bu dönem için hayal kırıklığı diyemeyiz. Herkes elinden geleni yaptı. Lakin biz de kendi içimizde neyi nerede eksik yahut yanlış yaptığımızı değerlendireceğiz. Çok değerli uğraşlar verip çok küçük ayrıntılarda boğulduk. Buna karşın başarısız bir dönem geçirdik demeyelim. Daha düzgününü bekliyorduk” tabirlerini kullandı.