BJK İnönü Spor Kompleksi’nde FedEx’in resmi sponsorluğunda gerçekleşen tertibe Hatayspor Teknik Yöneticisi Volkan Demirel’in yanı sıra FedEx Express Güneydoğu Avrupa, İsrail ve Türkiye Yer Operasyonları Lider Yardımcısı Eser Sezek ile FedEx Kıdemli Satış Müdürü İpek Baykurt Akgün katıldı.
VOLKAN DEMİREL: BU GURURA ERİŞTİĞİM İÇİN KENDİMİ ŞANSLI HİSSEDİYORUM
Hatayspor Teknik Yöneticisi Volkan Demirel, Şampiyonlar Ligi arması altında düzenlenen aktiflikte yer almaktan gurur duyduğunu lisana getirerek, “Bana geçmişi anımsatıyor. 2008’de Fenerbahçe ile çeyrek finalde Sevilla maçında bu hissin en yükseğini yaşadığımı düşünüyorum. UEFA Şampiyonlar Ligi, kulüpler ortasında en büyük platform. Burada forma giymek büyük gurur, bu gurura eriştiğim için kendimi şanslı hissediyorum. Bu kupada oynamak nasip oldu ancak birinci kere bu kadar yakınlaştım kendisine. Çok hoş bir kupa hakikaten. Ben dokunmak için çok çalıştım, çabaladım ancak bu fırsatı burada bulabildim. Teşekkür ediyorum” dedi.
![blank](https://ozelgundem.com/wp-content/plugins/wp-fastest-cache-premium/pro/images/blank.gif)
“TEKNİK YÖNETİCİ OLARAK BİR GÜN UEFA ŞAMPİYONLAR LİGİ’NDE ÇABA ETMEK İSTİYORUM”
Volkan Demirel, teknik yönetici olarak bir gün UEFA Şampiyonlar Ligi’nde çaba etmek istediğini tabir ederek, “İnşallah çalışırsak, istersek ve aklımıza koyarsak bir gün başarırız. Benim şu anda tek istediğim Hatay’ın ve Hatayspor’un ayağa kalkması. Hatay için elimden geleni yapmak istiyorum.” sözlerini kullandı.
“UMARIM İLERLEYEN YILLARDA TÜRK GRUPLARIMIZI DA BURADA GÖRÜRÜZ”
Volkan Demirel, UEFA Şampiyonlar Ligi tertibinin Türkiye’de olmasının kıymeti hakkında, “Manchester City-Inter finali izleyeceğiz. Hoş bir gün olacak. Umarım ilerleyen yıllarda Türk ekiplerimizi da burada görürüz. En büyük istek ve dileğimiz bu. Türk misafirperverliğini de bu vesileyle tüm dünyaya göstermek istiyoruz” diye konuştu.
“GELECEK YILIN PLANLAMASINI KURMAYA ÇALIŞIYORUZ”
Kahramanmaraş merkezli yaşanan sarsıntıların akabinde çok güç günler yaşandığını söz eden Volkan Demirel, yavaş yavaş olağan hayata dönmek gerektiğini belirterek, “Hataylılar için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz, gelecek yılın planlamasını kurmaya çalışıyoruz. İnşallah yeterli bir kadroyla seneye ligimizden devam edeceğiz. Mersin’de oynayacağız biliyorsunuz. Mersin kentinin yanımızda olduğunu bilmek çok hoş. Umarım Hatay için gelecek dönem hoş olur. Gelecek ve ayrılan oyuncular var. Her ayrılan oyuncuya teşekkürlerimiz iletip memnun formda ayrılmaya çalışıyoruz. Yerlerine gelenler kusura en az o kadar yarar sağlayacaktır” dedi.